Droga Uczennico, Drogi Uczniu,

by nieznośne stało się bardziej możliwym, jak to mawiał Kubuś P. – bohater z dzieciństwa wielu z nas, mamy dla Ciebie propozycję stworzenia i udziału w GRUPIE WSPARCIA online dla Uczniów naszej szkoły.

Zamknięci w domach zmagamy się z wieloma problemami i przeciwnościami: nie wiemy, jak poradzić sobie w tym czasie, jak zrozumieć swoje emocje, oswoić strach, złość, tęsknotę za „normalnością”, jak zaopiekować się sobą i swoimi najbliższymi?
Trudne okresy w życiu zdarzają się każdemu. Najczęściej staramy się radzić sobie z nimi sami, czasami z pomocą najbliższych. Zdarza się, że sięgamy po pomoc specjalistów. Często nie jest to dla nas łatwe – wymaga odwagi.

Dziś, w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, rosnący głód bliskości, „normalnej” rozmowy, życzliwości, usłyszenia „dobrze, że Jesteś”, pożartowania sobie, czy po prostu pobycia w stadzie coraz bardziej doskwiera. Chcąc go nasycić i uspokoić zapraszamy Ciebie do udziału w GRUPIE WSPARCIA online, gdzie bezpiecznie będziesz mogła (mógł) zwentylować swój smutek i napięcie, podzielić się własnymi przeżyciami, wymienić doświadczeniami, pomysłami, otrzymać wsparcie. Tu spotkasz ludzi, którzy przeżywają to samo co Ty. W kameralnej grupie, liczącej maks. 12 osób, opartej na zaufaniu, nie będzie ocen ani dobrych rad. Wideospotkania przez Skype’a, prowadzone przez nas, będą co tydzień o stałej porze.

Jeśli chcesz dołączyć – pomóc sobie i dać wsparcie innym, czekamy na Twoją informację! Czekamy na Ciebie 🙂

Znajdziecie nas również na Facebooku https://www.facebook.com/pedagog.zse

Z pozdrowieniami
Wasze pedagożki
Monika Reszkowska
Dorota Musierowicz